Edukacija apie Japoniją

Kauno l.-d. „Žingsnelis“ turi sukaupęs daug patirties, organizuojant įvairias kultūrines, menines, tradicinių amatų ir sporto veiklas vaikams. Stebint vaikų entuziazmą ir gebėjimą aktyviai panaudoti gautas žinias, gimė šio projekto iniciatyva, siekianti įtraukti į populiarias Kauno ir Jaotsu darželiuose organizuojamas darbelių bei amatų veiklas tarpkultūrinį aspektą. Kauno miestas ir Jaotsu (Japonija, Gifu prefektūra) miestelis, kuriuos sieja japonų diplomato Čijūnės Sugiharos atminimas, įgyvendino reikšmingų veiklų, kultūros ir švietimo mainų srityje. Ankstesnės kultūros mainų veiklos buvo daugiausiai orientuotos į suaugusiųjų bei vyresniųjų klasių moksleivių auditoriją, todėl pirmą kartą Lietuvoje projektą su Japoniją pavyko įgyvendinti ikimokyklinio amžiaus vaikams, tai padarė Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis“ komanda, projektą rėmė ir iš dalies finansavo Kauno miesto savivaldybė ir Jaotsu (Japonija, Gifu prefektūra).

2023 metų gruodžio 15 dieną Kristina Barancovaitė-Skindaravičienė mūsų darželio vaikams surengė edukaciją apie Japoniją.

Daugiau nuotraukų čia.

Didžiuojamės

Tarptautinis projektas, kultūriniai mainai tarp Kauno ir Jaotsu (Japonija) vaikų darželių.

Rekomendacijos organizacijoms ir asmenims kaip elgtis gavus pranešimą apie padėtą sprogmenį ar grąsinimą susprogdinti.

SU MOKYTOJO DIENA!!!!

KALĖDŲ AKCIJA

KVIEČIAME

Informacija

Artėja Pasaulinė gyvūnų globos diena!
Kauno l.-d. “Žingsnelis” organizuoja labdaros akciją “Padėkime mūsų draugams”! Akcija bus vykdoma nuo spalio 1 dienos iki spalio 14 dienos. Labdarą atnešti į ugdytinių grupes.

Sveikiname

Su Kovo 11-ąja!

Informacija

Informuojame, kad nuo kovo 1 d. galite lydėti vaikus iki grupių, įeidami pro tuos pačius įėjimus kaip dabar.
Primename, kad medicininės veido kaukės įstaigos viduje PRIVALOMOS.
Administracija

Informacija

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. LAPKRIČIO 4 D. NUTARIMO NR. 1226 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“ PAKEITIMO

Paroda